Доставка

Самовивіз з магазину

Зручний, безкоштовний і швидкий спосіб отримання замовлення.
м. Харків, вул.Академіка Павлова 44-Б ТРЦ "Французький Бульвар", 1-й поверх (одразу біля входу)
10:00-20:00, без вихідних
тел. 099-529-20-56

Доставка Новою Поштою

Зручний і швидкий спосіб доставки по всій Україні. Посилка доставляється у відділення Нової Пошти у Вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і номер ТТН (повідомить наш менеджер після відправки). Посилку бажано отримати протягом 4-5 днів з моменту приходу вантажу, інакше компанія може стягнути з Вас додаткову оплату за зберігання. Термін доставки і вартість Ви можете розрахувати на сайті компанії.

Повернення товару
Будь ласка, перевіряйте відсутність дефектів у товарі під час його отримання.

Зверніть увагу! Під час отримання посилки уважно перевіряйте цілісність упаковки та вмісту. За наявності дефектів повідомте про це представника «Нової Пошти» або відповідної поштової служби і підпишіть відповідний акт.
Завдяки цьому, незалежно від рішення щодо акту, ми матимемо підтвердження наявності дефекту і зможемо запропонувати вам повернення або компенсацію навіть у разі відмови по акту.
В іншому випадку претензії, пов'язані з пошкодженнями, нами не приймаються.

У разі виявлених проблем із комплектацією (комплектність визначається описом виробу на коробці або в інструкції), ми організуємо заміну або надішлемо відсутній компонент в термін від 1 робочого дня до 1 місяця в залежності від доступності компонента.

Також ви можете обміняти або повернути товар, який підпадає під дію Закону про захист прав споживачів, протягом 14 днів після покупки. Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся що:

  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки (не знята захисна плівка)
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.

Оплата транспортних витрат у разі повернення товару лежить на покупцеві.

У разі затримки замовлення, повної його втрати, не вірного шляху доставки, або ж інших непередбачених обставин - відповідальність за покриття витрат лягає на продавця.

 
vg...